Září 2014

Missing you

25. září 2014 v 19:14 | Kei-chan |  Kačení deníček
Tak, tak, tak, zmínila jsem tak? Zktázka drtivě moc mi chybí Chuck.


(Video: YT, pozn. mega SPOILER ALERT!!!!!)

Možná někomu ta písnička přijde nudná, ale ve spojení s citlivě vyladěným sestřihem mého milovaného seriálu, u kterého mě opravdu mrzí, že jsem celý viděla :D (hned bych mohla začít od začátku) to je "perfect fit". Co víc člověk může po dokonalém požitku z písně chtít než dokonale vyjádřený pocit? Tohle je pro mě jeden z nich. Útěšná pevnost, rovnováha, všeobjímající láska s velkým L.


Jdu zkusit S4 a uvidíme, jestli to i vestavěná grafika rozjede. Tedy, pokud budu mít čas to zkusit. Zelí je momentálně všudypřítomné v úkolech i po domě. Ale lákavá představa...

Učím se žít, to je téma týdne, zrovna mi na to připadl zrak, tak o to zavadím slovem. Učím se žít, nebo přežít? Učím se něco, co jsem nevěděl? Nenaučili jsme se už všechno dávno před mateřskou školkou, Fulghum promine...

Blues a jazzík, aneb jak mohou být krásné v podání zkušených rukou vědátorů různých titulů a jmen, jsem objevila zrovna včera. Lahodivé oku (díky svůdné kolegyni) i uchu. A znovu říkám, hotový soundtrack ze Saturnina. Mimochodem, povedený zavádějící vtípek s Penízky z nebe od pana doktora.

Henry Tilney je zatím pořád můj oblíbenec od JA, ale jsem zvědavá, co s tím udělají promluvy pana George z Emmy.

V obchodech pořád ještě nemají podzimní boty, se kterými bych se dokázala smířit. Směřuje to k válce, a všichni můžeme tušit, jaký výsledek z toho vyplývá. Budu chodit bosky. Nebo v kalhotách...

Včera jsem měla milou společnost tří apoštolů a samozřejmě naší hvězdy večera (nejednoho). Křesťanská historie je v Evropě se všemi opakujícími se jmény naprosto nepopiratelná, není-liž pravda?

Rovnice aj.

13. září 2014 v 15:13 | Kei-chan |  Random
Dívka + Muž = Žena (rozhodně to tak pozoruju. Chápu, že třeba dítě taky dívku změní v ženu, ale až na biblické příběhy k tomu bývá obvykle potřeba i ten muž v nějaké podobě, i když dnes už taky ne. Nadto ji změní spíše v matku než ženu a tak to může být dívka-matka)

Láska + Nadhled = Duševní klid

Charakter + Překážky = Znatelný vývoj ("obroušení")


Trošku odlehčím článek a tak svážu svým oblíbeným způsobem hlubší reflexi s hravostí a lehkomyslností. Stejně by byla chyba snažit se pro účel vycpání článku přecenovat své mínění a dělat víc a víc závěrů. Takhle jen nadhazuji nápad a čekám, jestli se někdo přidá :-)

Mimochodem, štve mě, že n s háčkem vyšlo z módy a už mi ho nezobrazují :D

Další zimbio pro sebepoznání a sebezasmání pokud možno:

Ano! Být lékařem je můj osud prostě!! :D

Okay, message received - budu mín spát :D


I knew it!!
No, tomu říkám zabít článek :D Radši to nebudu přehánět a skončím velmi lehkovážně ;) Malý JGL!! ♥ Muhehehe